KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15186457
nr 1518 6457
Kopparstick
11 st, 1800-tal, Botaniska, handkolorerade, oramade lösa blad. Bildmått: 19x10 - 17x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:43:14
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr